Hizmetler

PLASTİK ENJEKSİYON KALIP TASARIM;

Firmamızda bilgisayar destekli, üç boyutlu tasarım dizayn uygulamaları kullanılmaktadır. Teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri profesyonel kadrosuyla birleştiren firmamız “mükemmel Plastik Enjeksiyon kalıp” anlayışını benimsemektedir.

 

Düşünce gücünün bilgisayar ortamına aktarılması olarak tanımlanan tasarım , uzman elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. “ESPRİT “ , “TOP SOLID”  gibi bilgisayar programları destekli tasarım yapan teknik ekibimiz , Plastik Enjeksiyon kalıp tasarımı aşamasını büyük bir titizlik ve beceriyle tamamlamaktadır.

 

Kalıbın tasarlanma aşamasının tamamlanması ile kaliteli ve kusursuz kalıp üretiminin ilk basamağı tamamlanmış olur ve ürünün üretim planlanması yapılır.Plastik Enjeksiyon Kalıp üretimi gerek onarım gerek müşteri memnuniyeti açısından Saydam Plastik Enjeksiyon Kalıp firmamız hizmek vermektedir.

 

Firmamız ürettiği kalıplarda müşterilerine 2 yıla kadar garanti seçenekleri sunuyor. Plastik Kalıp İmalatında, kalıp çekirdeklerini, çalışan aksamları ve kalıp konstrüksiyonunu maksimum kalıp ömrü ve maksimum baskı sayısı elde edilebilecek şekilde tasarlamaktayız.

Kalıpta istenen revizyonlar ya da kalıpta çalışma süresi boyunca karşılaşılacak aksaklıklara gerek yerinde gerekse işletmemize sevki halinde hızlı çözümlerle üretim aksamasının önüne geçilmektedir. SAYDAM KALIP olarak, tecrübeli, güçlü, güvenilir ve uzun vadeli çözüm ortağı olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 

en tr