Kurumsal

Firmamız  1998 yılından bu yana Plastik Enjeksiyon Kalıp sektöründeki  yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine Plastik enjeksiyon kalıp imal etmektedir. Yaşadığımız çağın  gerektirdiği modern hizmet anlayışımız, güçlü ve kaliteli makinelerimiz , konusunda  SAYDAM PLASTİK ENJEKSİYON KALIP firmamız deneyimli yönetim kurulu ve herbiri alanında uzman ve dinamik kadrosu ile müşteri memnuniyetini temel amaç edinmiş ve çalışmalarında yüksek başarılar elde etmiştir .

 

Kuruluşundan bugüne Türkiye’de Plastik Enjeksiyon Kalıbı alanında makine yelpazesini müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda devamlı genişletmiştir. Değişen teknolojiye her anlamda ayak uydurmuş ve alanında uzmanlaşmıştır. Ayrıca firmamız mal ve hizmet kalitesinden ödün vermeden her daim müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmıştır. Hizmet anlayışımız satışta olduğu kadar satış sonrasında da  müşterimizin yanında ve iş birliği içinde olmaktadır. Firmamız bilgi alışverişinin başarıya götürdüğüne inanarak, birlikte yeni fikirler geliştirmeye, olabilecek her türlü sorunlara etkili ve hızlı çözümler üretmeye ve de aklınıza takılan her konuda sizi bilgilendirmeye, sizinle işbirliği yapmaya hazır güvenilir bir firmadır.

 

Grup çalışmasına inanıyoruz, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uymanın vazgeçilmez bir gereklilik olduğunun bilincindeyiz. Kalitenin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarımızın sisteme katılımını ve eğitimini sağlıyoruz. Çalışanlarımızın bizim için değerini fark ederek; daha iyiye ulaşmak için firma hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli eğitimlerini sağlamaktayız. Çalışanlarımızın üretmiş olduğu hizmetlerin ve ürünlerin bir kerede ve sıfır hata ile üretmesini sağlamak için müşteri istek ve şartnamelerinin tüm çalışanlar tarafından bilinmesini ve güncel tutulmasını sağlıyoruz.

 

Vizyonumuz; Zamanında hizmet anlayışımızla koşulsuz  müşteri memnuniyetini sağlayarak ister yurt içinde ister yurtdışında Plastik Enjeksiyon Kalıp sektöründe örnek gösterilen, güçlü tedarikçi bir firma olmaktır.

 

Misyonumuz; Türkiye ve çevre ülkelere yayılma ve tüketici beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle yatırımlarına ara vermeden Plastik enjeksiyon Kalıp sektöründe tüm müşterilerimize, uzman kadromuzla en iyi ve güvenilir hizmeti sağlamaktır.

en tr